ada111_40

doma sem pokazila máminou pracku a ja nevim co mam delat?

asi sem neco udelala spatne
Doplňuji:
asi sem neco udelala spatne ale ja o tom nevim

Nejlepší odpověď
sejtanka

Mamce to řekni,ona tě nezabije to se neboj a třeba společně dojdete na to,co jsi udělala špatně.

Další odpovědi
quentos

těžko radit, když nevíme podrobnosti… co to dělá/nedělá? Jak se „pokazila“? Zkoušelas ji vypojit a znovu zapojit?

panenka

Možná to zrovna tímto nebude mě se to taky jednou stalo známá mě poradila abych jednou za 14 dní si vždycky zkontrolovala odpad v pračce je to dole odšrubuješ deklík necháš vytéct vodu pak to vrátíš zpět a zkusit to zapnout.

dědapetr

Není konkrétně napsáno co se stalo http://www.opravy-pracek-sedlacek.cz/nej­castejsi-zavady-pracek.html

elektrikář

Podívat se do filtru zda není zaneseny a zavolat opraváře, Mně se to také stalo byxl to kontakt u dvířek stálo to 3OO,–Stihnul to spravit než se máma vrátila.

ada111_40

pani sejtanko jestli ji to reknu tak me zabije a vi se milite protoze ja sni ziju hode let