kruttor

Doktoři- ordinační doba

Mají podle vás doktoři ordinační dobu spíše od sedmi nebo od osmi?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak kteří. Stanovit si ordinační hodiny, je plně v kompetenci lékaře. V Kuníně byl takový, který začínal ráno od 6 a na krev si lidi zval na pátou. Na druhé straně ale měl na všechno čas. Běžné bylo trčet v ordinaci 45 minut (dvacet minut jeden telefonát, 15 minut drby a pět minut pacient, dalších pět minut žehrání na nevyzpytatelnou techniku – PC a mobily), čekání v čekárně cca 5 hodin. Radost chodit k lékaři, jenže tohle bylo pro zdravé pacienty, ne pro ty s horečkou.

Další odpovědi
anonym

u nás od sedmi berou krev do půl osmý a pak od osmi je ordinace

Larissa

Jak kdy. Mí rodiče jsou oba lékaři, do práci chodili na sedmou, ale většinou začínali od osmé. (Ale je zde mnoho věcí, které s ordinační dobou kumulují.)