Doktor od jezera hrochů

Byli jste v kine? U nas ho davaji v sobotu, doporucite ci nikoliv?

Nejlepší odpověď
Marky71

rozhodně, moooc pěkné:-))

Další odpovědi
iwetax

Moje sestra má stejný smysl pro humor jako já. A říkala , že tam několikrát měla v kině záchvat smíchu. Takže určitě to je sranda. Pro mě je Troška zárukou kvality. Já to neviděla, kino máme daleko. Pokud se vám líbí Troškovi filmi tak jděte.

panenka

Vřele vám to doporučuji je to supr komedie u které se opravdu zasmějete.

vagra

Je to,za poslední dobu,nejlepší komedie,natočená Z.Troškou-nezklamal!

Zdroj: moje zkušenost