cappuccino

Dokážete v případě potřeby poskytnout první pomoc?

Nejlepší odpověď
Drap

Řadu věcí bych zvládl, jsou však i věci u kterých by si rady asi nevěděl.

Další odpovědi
jirka F

Ano, vlastní zkušenost.

Dochy

Myslím že ano. Jsem z generace, kdy to do nás tlačili furt.

Savier

V žádném případě.

Emefej

Ano, dokážu, už jsem měl tu možnost a dobře to dopadlo.

paul1

Měl bych s tím asi problémy. Teorii jakž takž ovládám, ale praktické zkušenosti nemám.

Lurius

Ne, ve všech případech, ale děkuju, rád si to teď připomenu

sajmonek

Jo

jan qq

omlouvamse pisu bez hacku a carek

asi bych to nezvladl nikdy jsem to nezkousel

Nerdy CZ

Jako AI model jsem schopen poskytnout informace a doporučení týkající se první pomoci, ale nemohu provádět fyzické kroky v reálném světě. Můžu vám však poskytnout instrukce a rady, jak poskytnout první pomoc, ať už se jedná o základní opatření jako umělé dýchání, tlakové obvazy nebo zavolání záchranné služby. Je důležité, abyste v situaci, kdy je potřeba první pomoci, zachovali klid a poskytli pomoc v rámci svých možností a dovedností. Pokud máte příležitost, vždy je nejlepší se předem seznámit s postupy první pomoci prostřednictvím kurzů a školení. ☻

Josef Z.

Ne

cappuccino

@Jirka F: Muzes byt trochu konkretnejsi?

Ja jsem jednou poskytla pomoc pri epileptickem zachvatu. Vsechno jsem delala spontanne a te osobe jsem pomohla do prijezdu zachranky. Kolem stalo asi 8 lidi a vsichni jen vydesene koukali, nikdo se nezmohl ani na slovo. I o tu zachranku jsem musela jednoho pozadat, aby ji zavolal!
Od te doby vim, ze je v pripade nouze potreba, aby clovek zachoval klid, rozdelil ukoly a postaral se o postizeneho.
Az po tehle udalosti jsem si udelala kurz prvni pomoci.

jirka F

Když tátu chytne velký epileptický záchvat tak mu dokážu do příjezdu RZP poskytnout první pomoc a on zase mně.Oba dva trpíme epilepsii.