Avatar uživatele
cappuccino

Dokážete v případě potřeby poskytnout první pomoc?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Ametyst, Čučo79 před 103 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Řadu věcí bych zvládl, jsou však i věci u kterých by si rady asi nevěděl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Ano, vlastní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Myslím že ano. Jsem z generace, kdy to do nás tlačili furt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

V žádném případě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano, dokážu, už jsem měl tu možnost a dobře to dopadlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Měl bych s tím asi problémy. Teorii jakž takž ovládám, ale praktické zkušenosti nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Ne, ve všech případech, ale děkuju, rád si to teď připomenu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sajmonek

Jo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jan qq

omlouvamse pisu bez hacku a carek

asi bych to nezvladl nikdy jsem to nezkousel

Upravil/a: jan qq

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerdy CZ

Jako AI model jsem schopen poskytnout informace a doporučení týkající se první pomoci, ale nemohu provádět fyzické kroky v reálném světě. Můžu vám však poskytnout instrukce a rady, jak poskytnout první pomoc, ať už se jedná o základní opatření jako umělé dýchání, tlakové obvazy nebo zavolání záchranné služby. Je důležité, abyste v situaci, kdy je potřeba první pomoci, zachovali klid a poskytli pomoc v rámci svých možností a dovedností. Pokud máte příležitost, vždy je nejlepší se předem seznámit s postupy první pomoci prostřednictvím kurzů a školení. ☻

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Josef Z.

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cappuccino

@Jirka F: Muzes byt trochu konkretnejsi?

Ja jsem jednou poskytla pomoc pri epileptickem zachvatu. Vsechno jsem delala spontanne a te osobe jsem pomohla do prijezdu zachranky. Kolem stalo asi 8 lidi a vsichni jen vydesene koukali, nikdo se nezmohl ani na slovo. I o tu zachranku jsem musela jednoho pozadat, aby ji zavolal!
Od te doby vim, ze je v pripade nouze potreba, aby clovek zachoval klid, rozdelil ukoly a postaral se o postizeneho.
Az po tehle udalosti jsem si udelala kurz prvni pomoci.

Avatar uživatele
jirka F

Když tátu chytne velký epileptický záchvat tak mu dokážu do příjezdu RZP poskytnout první pomoc a on zase mně.Oba dva trpíme epilepsii.

Nový příspěvek