Avatar uživatele
Iceman88

Dokážete si vážit našetřených peněz?

Dokážete si vážit 200 000 Kč nebo 400 000 Kč? Já ano, šetřím teprve 3 roky. Moje výplata za březen byla 15 500 Kč čistého. Když už jsem tu zmínil ty částky, tak bych v balíku už mohl být daleko dřív. No a díky komu to je? Samozřejmě kvůli ODS a TOP 9, protože několik let po sobě nezvyšovali minimální mzdu. ODS už jsem 8 let nevolil a jsem na to pyšný a hrdý! :-p

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2197 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

Není to kvůli ODS ani TOP 09. Je to jen kvůli tobě a dokud si to nepřiznáš, tak se tvoje situace nezlepší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Asi nerozumiem, z dôchodku našetriť? Ano, peniaze ušetrené v časoch pracovnej aktivity, čím ich neskôr bolo menej a menej som si vážila viac a viac. dnes už pomaly ten problém prestáva byť problémom. Ked ničiho niet, ani čert neberie, teda okrem exekútora…
Naše ušetrené peniaze by sme si mali naozaj vážiť, hlavne tie, čo pre nás zarobili naši rodičia.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Co konkrétně myslíš tím vážit si našetřených peněz?
A být v balíku? Jako že to budeš až našetříš tu zmíněnou sumu?
A co s těmi penězi pak budeš dělat?
To jako, že si jich budeš vážit a neutratíš je? A když něci koupíš, znamená to, že si jich nevážíš?
Jde také o to, kolik máš nutných výdajů?
Je nesmysl sedět doma, nikam nejet, jíst chleba a brambory a pít vodu, mýt se v potoce aby se šetřilo.
To budou v důchodu vzpomínky 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Nejlepší rada všech mudrců zní…najdi si lépe placenou práci!
I když tvůj příjem by ti mnozí v tomhle státě mohli závidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

„ODS a TOP 9, protože několik let po sobě nezvyšovali minimální mzdu“ A kdo tě v dnešní době nutí pracovat za almužnu 15 500? Najdi si lépe placenou práci!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já nevím, co to je. Radši všechno hned rozfofruju, jen tak mám na 100% zaručeno, že o ně nepříjdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Děláš dobře ve všech směrech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek