Dvorní šašek

Dokážete si na Hradě představit prezidentku?

Vyberte jednu z nabízených možností v anketě. Já osobně v kontextu dnešní nabídky zatím spíše nikoliv.

Nejlepší odpověď
da ny

jiná odpověď

Dokážu.
Ale, pokud možno, ani jednu ze současných kandidátek!!!

Další odpovědi
pusinka50

jiná odpověď

Klidně prezidentku. Ale Nerudová je pro mě nevolitelná.

GM

spíše ano

Ale rozhodně ne paní Nerudovou.

Mravenec

rozhodně ano

Ano, proč by nemohla, má na to ústavní právo. Ale zatím se žádná normální a vhodná kandidátka neobjevila. 😉😉

paul1

rozhodně ano

Určitě by to byla reprezentativní ozdoba hradu a ne jako teď. A má i dobré názory. Držím jí palce.

Ametyst

spíše ano

HLavně aby to nebyla žádná hysterka ani válečnice.

Drap

jiná odpověď

Proč by ne, na pohlaví nezáleží. V současné době však doposud taková, kterou bych volil v nabídce neni.,

aliendrone

rozhodně ano

Čímž STEJNĚ dávám KATEGORICKÉ NE libretardce Nerudové. A než mě obviníte z mužského šovinismu, tak lady Thatcherová – to by byla prezidentka dle mého gusta. Ale bylo by ji škoda na tento bezvýznamný post, v čele vlády bych ji viděl raději. 🙂

dubraro

spíše ano

Ano, ale určitě to není paní Nerudová.

elkon

rozhodně ano

Jako možnost ano, bez ohledu na jména.

Disraeli

spíše ne

Na hrad nepatří prezident/ka. Takže ne. Pokud jde o ženu na hradě obecně, tak klidně. Byla tam už i Marie Terezie (i když to nebyla její trvalá rezidence, ale její sídlo to bylo), zrovna za jejího panování proběhlá i docela velká přestavba, která pozměnila jeho podobu na více reprezentativní a spíše zámeckou. Od té doby má hrad myslím současnou podobu (až na malé změny).

Nesmyslný a nefunkční (špatně funkční) systém, nedůstojní a neoprávnění okupanti… Dřív to bývalo sídlem knížat, králů a císařů. Dnes a posledních 100 let je to sídlo kreténů.

ecpedicelove

spíše ano

Aquamen

spíše ano

cappuccino

spíše ano

Ano, treba Agatu!! Kdyz uz, tak uz:-) Ta by to vsem ukazala:-D:-D
V tehle republice je mozne preci vsechno!

Kelt

jiná odpověď

V některých zemích je v čele žena, tak co je na tom divného. Záleží jaká by byla ve funkci.

Pankrác

spíše ne

plebs

Je mladá a pohledná tak se dáma z brněnské metropole samo pochvaluje, nechť je tam kdokoliv když se podívám do historie za 33 let tak už to horší od slibotechen nemůže být, ovšem to co předvádějí některé dámy tak už je třetí světová válka a Česko srovnáno se zemí.

dubraro

No, mladá… Kandidátovi na prezidenta musí být nejméně 40 let. Pod pojmem „mladá žena“ si představuji cosi jiného.

Ametyst

Plebs: Už zaznívají z legrace obavy, že kvůli silvestrovským rachejtlím je Černochová schopná mobilizovat, a vyvolat konflikt s Ruskem. Takoví jako ona bohužel nemají smysl pro humor.

Filip84

Proč by ne? Když tam může už pomalu deset roků strašit Miloš Virosa Narkosa Vakcína Tečka, Zeman z a na Vysočině, ochránce posvátného pramene Becherova, ochránce alkoholiků, vůdce v boji proti všem nekuřákům, abstinentům a vegetariánům a patron posvátného kouření, tak by tam klidně mohla být ovce, kůň nebo prase a bylo by to lepší. Třeba takové prase, sice, v žaketu vypadá blbě, celý ho zadělá, jak se ti v něm vyválí v blátě a vlastních sračkách, ale jinak je neškodné, jenom si takto chrochtá, nemusíš ho vozit ve vládní limousine, stačí hodit za auto vozík (ušetříš!), celkově bychom na tom vydělali. A když omarodí, žádné VIP sanitky a vezení do VIP nemocnice. Ne, nic, přijede veterinární zřízenec, prase se picne, poslouží – bude zabíjačka, nebo, při nejhorším, půjde na psí konservy, dovezeš jiné prase, mladší, problém vyřešen, harmonie obnovena: prase jako prase.

A nikomu by to nevadilo, prostě, jako když byl Miloš Virosa (zase) mimo. Prase by, alespoň, nikoho neuráželo. Třeba pohoršovalo, víš co, jak by zesralo před kamerami podlahu, ale nic víc. 😂😂😂🤣

Dvorní šašek

Filip: Jako když se jeden římský císař snažil do Senátu vecpat koně? 😄

Filip84

Šašek: Gaius Caesar Augustus Germanicus („Caligula“) vyhrožoval, že učiní svého koně konsulem, chtěje tím vyjádřit své opovržení vůči senátorům a magistrátům.

Ano, to odpovídá, s typově totožným opovržením nahlížím na současný úřad presidenta.