hapiky

Dokážete se usmívat, i když se vám chce brečet? Umíte brečet radostí?

Brečet nad štěstím druhých umí jen…(málokdo)?

Nejlepší odpověď
Kepler

Usmívat se, když je mi do breku neumím. Kdybych se o to snažil, asi by vznikl nějaký podivný škleb. Slzy z radosti by šly, ale nejsnadněji mi tryskají slzy, když se něčemu moc a moc chechtám.

Další odpovědi
jirka F

Spíše smíchem. 😂 Když se mě chce brečet brečím je to lepší než to v sobě držet.😪🤧

marci1

Plakat radostí umím bezvadně. 🙂 Třeba při narození dítěte, na svatbě, při předání nádherné kytice, při výstupu na horách, když je úchvatný pohled do krajiny apod.

quentos

Ano a ano. Naposledy včera v Praze na rok a půl odkládaném koncertě svého idolu.

paul1

Brečet radostí ani ne, spíše jsem dojatý a v očích mám trošku vlhko.

Ametyst

Neumím. To radši zalezu a nechci nikoho vidět. Radostí ne, spíše dojetím- nad uměním či výkonem někoho jiného třeba.

alik360

Ano a ano.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.