FilosofovaEm

Dokážeš zabít?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nikdy neříkej ne! Asi kdyby šlo do tuhýho,tak jo,ale jen tak z rozmaru asi těžko!

Další odpovědi
Losos

Každý by dokázal. I já bych toho za jistých okolností byl schopen. To, jak se s tím člověk vyrovná, jaké si ponese následky, už otázkou není, ale jinak je odpověď: ano.

mosoj

V sebeobraně ano. Otázkou je jak bych potom dopadl. Protože náš právní řád vyžaduje se nechat nejdřív zabít a potom se bránit.

dudu

Úvahy na obdobné téma jednoznačně odmítám, už proto, že pohráváním si s těmito myšlenkami si údajně lze navodit situaci, kdy probém budu nucen řešit v reále. A nevím, kam bych až zašel v reakci na pocit, že je ohrožen život mých nejbližších.

led

zabiť je ľahko. horšie je svedomie…

bobánek

Myslíš třeba mouchu nebo komára?To bych dokázal.