Bořek Dvořák

Dokáže někdo určit výrobce a model historického kola dle fotek?

Prosím znalce historických kol. Pokud by mi někdo dokázal poradit, budu moc rád. Kdyby to byla Zbrojovka, byl bych rád.

Odpovědi
paul1

No je tedy pořádně zanedbané, ale mělo by se dát renovovat. Výrobce se nedá zjistit podle označení na hlavové trubce?

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_sou­%C4%8D%C3%A1st%C3%AD_j%C­3%ADzdn%C3%AD­ho_kola#/medi­a/Soubor:Bicy­cle_diagram-cs.svg

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.