hapiky

Dokázali byste žebrat?

To vyžaduje určitou odvahu!

Nejlepší odpověď
jirka F

Určitě bych žebral o vodu pokud bych umíral žízní. Jinak ne jednou jsem žebral o peníze protože jsem neměl na zpáteční cestu domů. Bylo to těžké jen jeden se nade mnou slitoval a dál mi peníze které jsem pak použil na zaplacení zpáteční cesty.

Další odpovědi
Viktorie II.

Vždyť ty také žebráš, o palečky.

Ametyst

Klidně.

Rokio

Vybírám mince z automatů a z vozíků. To je svým způsobem také žebrání.

Občas jdu k finančnímu poradci, realitnímu makléři nebo k pojišťovacímu agentovi, požádám ho o pár rad a nakonec požádám o jeden, nebo dva bonbóny.

Lgee

V Praze na Václavském.namesti se dá vybrat i 100 Kč za hodinu.

da ny

V bídě, nouzi z hladu, pro dítě určutě!

Kazatel

Jistě.. a když nic nedají, plivnout do ksichtu, to se teď prý osvědčilo.

hapiky

Lgee: Řeč je o žebrání.

hapiky

Viktorie II.: Cha,cha,cha, Jen bláhovej člověk žebrá o něco, co je mu k ničenu!