Avatar uživatele
zjentek

Dokázali byste ve vlastní historii najít všechny ty dotazy, které jste zde kdysi položili „pod parou“?

Zvědavost s „trojkou v žíle“.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1557 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nedokázala, taková otázka neexistuje Byla jsem abstinent dříve, než jsem na Odpovědi přišla.

Dotazy, které jsem v minulosti vložila, někdy najdu při hledání, totiž není možné se dostat na začátek jejich vkládání. Dost si otázek pamatuji. Bohužel, zřejmě někdy nevýhoda.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Lehce. Neni ani jeden který by jsem vložil pod parou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Když jsem pod parou, nejdu na tuto stránku a nepokládám otázky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

An, já předtím taky. Vždyť já začal chlastat AŽ TADY!

Taky by mě zajímalo, čí je chyba, že „není možné se dostat na začátek jejich vkládání“. Přitom navrhnout a vkomponovat do webu architekturu, umožňující zobrazování historie dle data/času je ve 21. století tak primitivní záležitost během chvilky snahy, že? Chce to asi CHTÍT. Portál za 400 miliónů se dá navrhnout a připravit na ostrý provoz za víkend a zadarmo, jak dnes už všichni víme, což není daleko od věci tady. Tady by to mělo fungovat asi navěky, v kontextu náklady – zisky. Kterej blázen by něco výnosného rušil? Vždyť nemusí pršet- všichni známe. Dneska se člověk dokáže uživit i NIČÍM a internet tomu budiž jasným důkazem. Bože, ti lidé ve virtuálním světě jsou tak utahaní… Nevěřila byste, jak se u toho člověk nadře a kolik pak nebohému důchodci naúčtuje za vyčištění zasekaného PC. Ten je někdy tak zamarastsený daty, že ajťáci kolikrát fyzicky méně zdatným důchodcům účtují, jako by data min. tři dny odhazovali sami RUČNĚ VIDLEMI!

před 1557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mě odpovědi k „chlastu“ nedonutily. To, abyste se dostal na první stranu, kdy jste na Odpovědi něco vložil, byl možné. Jedním kliknutím pomocí šipky jste se dostal na začátek.

Ale kvůli dobodování admini možná tak před 5 či 6 lety tu možnost zrušili.

Nevím, zda je to nějak omezené počtem otázek, tedy jak je to u „nováčků“.

před 1557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Mě odpovědi taky ne, ale kdysi jsem tady hodně četl o podpoře k užívání alkoholu a kouření. Vlastně pokud se zde člověk nešvaru pití a kouření v psaném projevu postavil, majorita zde z něj podstrkáváním různých záměrně zkreslovaných skutečností a písemnou manipulací dělala jakéhosi „mrzáka“ a pro uživatele bylo vždy lepší necítit se zde minoritně (to zde můžete doslova TRPĚT „za nic“)a tento princip těchto stránek již dnes neplatí, mimo jiné i díky mé maličkosti, i když „chlast“ mně zůstal. No co už… chjo… Hezký víkend (;

před 1557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Vím své, i když u mě nešlo o „chlast“.

Také prožijte příjemné dny.

před 1557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No ale zde se dostáváte věci přímo na dřeň. Totiž každý ví „své“. (;(;(;

Děkuji.

před 1557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…Jinak souhlas, že skvělá paměť je v důsledcích hodně naprd. Pěkný weekend, z. (;

před 1557 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek