Američanka

Dokázali by se Češi uplatnit v těchto zemích?

Dokázal by mi,někdo odpovědět jestli by se Čeští občané dokázali uplatnit ať už legálně nebo nelegálně v zemích jako je Thajsko,Kuba,Srí Lanka,Bali,Americké Panenské ostrovy,Britské Panenské ostrovy,Bahamy,Mau­ricius,Bermudy,Kaj­manské ostrovy,Jamaj­ka,Dominikánská republika,Fran­couzská polynésie,Grenada, Grenadiny, Martinik, Svatá Lucie, Svatý Vincenc, Tobago, Trinidad aj.

Odpovědi
Drap

Ano dokázali. Mnozí to už dokázali.

Arne1

Určitě ano. Na národnosti nezáleží. Jen je otázka v jakém oboru – na nekvalifikovanou a příležitostnou práci tam mají lidí dost.

Mc Merkurion

… může mi někdo vysvětlit, co je na těchto zemích tak světoborného, že by se tam češi nemohli prosadit ??? …
… američane, víš o tom, že jsme v pořadí třetí zemí, jejíž občan se prosadil ve vesmíru … mohou se tyto státy pochlubit něčím podobným ??? …