masakrmen

Dobrý den zajímalo by mě, kde se nachází město Acre?

Zajímalo by mě, kde se nachází (nebo jestli vůbec existuje) město Acre. Dohrál sem Assassin's Creed a jsou tam tři města – Jeruzalém, který je v Izraeli, Damašek, který je v Sírii a Acre. Rád bych tedy věděl, kde to je.

Nejlepší odpověď
hanulka11

je město v západní Galileji regionu severní palastine u severního okraje Haifa zátoky . Akr je jeden z nejstarších nepřetržitě obydlená místa v zemi. Historicky, to bylo strategické pobřežní odkaz na Levant Acre je nejsvatější město Bahá'í víry . [3] V roce 2009, populace byla 46.300. [1] Acre je smíšené město, 72 procent židovské a arabské 28 procent

dál čti v odkazu

Zdroj: http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://en­.wikipedia.or­g/wiki/Acre,_Is­rael&ei=YGDBTZ6a­DIXtsgab2vXCBQ&­sa=X&oi=transla­te&ct=result&res­num=2&ved=0CE­AQ7gEwAQ&prev=/se­arch%3Fq%3Dacre%26hl%3Dc­s%26rls%3Dcom­.microsoft:cs:IE-SearchBox%26rlz%­3D1I7ADRA_cs%26prmd­%3Divns

Další odpovědi
slad08

toto město leží v Brazílii, poblíž hranic Peru a Bolivie

Salvaje

Zadej si Acre do Goole.cz do Mapy a najde se Ti to. :)