tv258

Poradíte, jak mohu vyřešit problém, který je popsaný v popisu? Rodiče, PC, peníze.

Dobrý den, rodiče mi koupili relativně dobrý počítač, ale prý že si na něj musím vydělat. I když ti peníze už mám.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky

dobrý den, rodiče mi koupili docela dobrý počítač, a prý že si na něj musím vydělat půlku. (něco kolem 4 tisíc) Ale i když ty peníze už mám tak mi to nechtějí dovolit. A prej že si mám vydělat ještě 2000 i když na to ty peníze prostě už mám. Nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jít si vydělat tolik, kolik rodiče požadují. Kolik máš peněz teď s tím nijak nesouvisí. Rodiče zřejmě chtějí, abys o prázdninách přiložil ruku k dílu, což je chvályhodné.

Další odpovědi
aliendrone

Asi to bude tak, jak napsal Hlada. Zkus vysvětlit rodičům jak MOC rychle počítačová technika morálně zastarává a dohodnout s nimi nějaký „leasing“ nebo tak něco. ;) :)

nyjono

No … a ty peníze, co už máš, ty sis vydělal? Nebo třeba dostal k vánocům nebok narozeninám?
V podstatě souhlasím s rodiči. Budeš si ho pak víc vážit.