Jana316

Posím o radu, jak mám najít svého bratra? Zrušil telefonní číslo a na mě známé adrese se nezdržuje.

Dobrý den, prosím o radu.Jak mám najít svého bratra? Zrušil telefonní číslo a na mě známé adrese se ne zdržuje. Děkuji

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste na FB, nebo jiných sociálních sítích. Nevíím sice,, jak se zde hledá, ale moje známá našla svou spolužačklu, která žije v USA.

Nebo na stránce myheritage.cz, se dají najít příbuzní, i když je to v rámci rodokmenu.

Vše platí v případě, pokud chodí na net.

https://www.my­heritage.cz/dna?con­text=MhDna.Com­panyHomePage

Zkuste se podívat do archivu na podobné otázky, zda najdete nějakou radu.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20naj%C3%AD­t%20p%C5%99%C3%AD­buzn%C3%A9ho%20

Nevědí na původní adrese, kde je? Nebo na úřadu, zda se odhlásil z bydliště?

Další odpovědi
Drap

Napiš si do „Pošty pro tebe“

ivzez

Zkusila bych sehnat některého z jeho
bývalých spolužáků nebo kamarádů.

Dále Facebook, LinkedIn, … (Škoda, že skončili Spolužáci.)

Také můžete zkusit zadat jeho zrušené tel. číslo
nebo jeho e-mail v uvozovkách do vyhledávače.
Jestli s jedním nebo druhým někam zaregistroval,
mohla byste ho najít tam.