Brutální

Nevíte, jak je možné, jsem jsem ještě nedostala peníze. Čekala jsem je již v pondělí, další (výplatu) pak v úterý?

Dobrý den od pondělí čekám od me mamky 2000 kč a pořád mi nedorazili jak je to možné? A to samé výplata od úterý?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky

Nejlepší odpověď
annas

Víte, který den maminka peníze odeslala?: Nebo kdy byly ty druhé odeslané?

Bez znalosti dala odeslání, není možné zjistit příčinu. To, že jste peníze čekala v pondělí a v úterý, přece nic neznamená.

Také jsem čekala balík v úterý a přišel ve středu. Zřejmě záleží na tom, zda peníze dotyční odeslali z pošty dopoledne či odpoledne, nebo z účtu.

Zřejmě peníze odeslala poštou,. proto se zeptejte na poště. Dovíte se víc.

Další odpovědi
ivzez

Budete se muset zeptat maminky, kdy přesně Vám peníze poslala.
Je rozdíl i v hodině → pokud pošta peníze nebo banka příkaz obdrží
po určité (stanovené) hodině, může je odeslat nejdříve další den.

Pepa25

Jak a kam byly peníze poslány (složenkou, bankovním převodem, po někom …)? Co znamená „výplata od úterý“?

ivzez

Pošta podle mne tazatelce k zásilce nesdělí nic,
protože potvrzení o odeslání má odesilatel.
(Tazatelka se k zásilce nemá čím prokázat.)

annas

Jedině se zeptat, zda už došly peníze na její jméno.

Nevím, zda sdělí všude, ale u nás to na poště řeknou. Já se neptám, ale byla jsem několikrát svědkem dotazu, zda už došla dobírka.

ivzez

Na takovou otázku by odpovědět mohli.
Problém by mohl být, kdyby se zeptala, kdy peníze
přijdou, nebo jestli už přišly peníze od …