Jakub27

Čeká mě v níže uvedeném případě trest za maření úředního rozhodnutí?

Dobrý den, jsem v podmíněném trestu za spáchání výtržnictví, byl mi udělen ve správním řízení trest zákaz řízení motorových vozidel a chytila mě policie. Vše jsem přiznal a spolupracoval.. Čeká mě 100% trest odnětí svobody? Děkuji za odpověď

Odpovědi
ivzez

Je to hodně pravděpodobné.

jáára

Myslím, že ne. To bys musel mařit vícekrát…

Michala11

Tak to tady vidím zatím pade na pade. Ono by k tomu popravdě asi stačilo i méně a tady už je spolupráce málo platná. Přikláním se k variantě že ano.

Kryšpín

Záleží za co vás chytla, ale na případné vězení je to veget už to nejsou galeje

Herjulfson

Kdyby to byla jen mařenka, tak bych to viděl na podmínku, ale v té už si..... tak co si čekal? Poplácání po ramineni se slovy „tak to s tebou ještě jednou zkusíme“.