Moniccc

Dobrý den. Mám otázku, jak byste přeložili tuto větu? Nevím, jak mám přeložit „stuff“. I'm going to eat some stuff. Díky

Nejlepší odpověď
anonym

„Chystám se něco sníst.“
To „stuff“ se nepřekládá do češtiny vždycky. Obecně to znamená prostě něco neurčitého, nějaká věc, kterou neni třeba (po)jmenovat.

Další odpovědi
justjoke

Přeložila bych to jako: Jdu něco sníst. Stuff sice věci znamená, ale nikdy neřeknu, že jím věci. I věta: Koupím nějaké věci. se dá překládat jako: Něco koupím.

barnajka

Stuff je absolutně univerzální výraz, který se sice opravdu obecně překládá jako ‚věci‘, nicméně vždycky je potřeba vycházet z kontextu.
Např. když se muzikant zavře do studia a jde nahrávat ‚some stuff‘ pro jeho nový album, jde prostě tvořit nějaký ‚materiál‘ (=písničky).
‚Stuff‘ ve tvé větě bych přeložila spíš obecně jako ‚něco‘, tj. Jdu si dát něco k jídlu/snědku.
Nebo: Chystám se dát si něco k jídlu.
Chystám se něco sníst.
Atd atd..

Sekenenre

stuff = věci
I'm going to eat some stuff = Chystám se sníst nějaké věci

Zdroj: http://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT#en|cs|I%27m%20g­oing%20to%20e­at%20some%20stuff

balca

I am going to-znamená to,že něco hodlám udělat(určiě),zby­tek si přelož v google překladačí ;)