Anonym341

Když jsem po artroskopii kolene a už týden v něm mám stehy, zítra jdu na vyndavání, myslite, ze už mohu do bazénu?

Dobrý den, jsem po artroskopii kolene a už týden tam mám stehy, zítra jdu na vyndavání, myslite, ze už mohu do bazénu?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
annas

Příslovce už znamená, teď, nyní, v tuto dobu.

Pokud tedy chcete jít do bazénu už dnes, vydržte do zítřka. Na dotaz vám odpoví přímo lékař. při vytahování stehů.

Hlada

Jako u všeho nejistého je potřeba zvážit, který negativní výsledek je horší.
Nejít do bazénu je bezvýznamné omezení oproti případné infekci nebo otevření rány. Stehy se hojí minimálně měsíc.

elkon

Zeptej se až ti budou vytahovat ty stehy.