zvedavy3359

Dobrý den, chtěl bych zjistit něco o svých předcích existují nějaké internetové stránky kde to zjistím?

Nejlepší odpověď
kapka

http://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Homo_erectus

Jjj jsou :))

Další odpovědi
ivzez

U starších (pra–, prapra–) předků zkuste digitalizované matriky,
v případě mladších se asi budete muset rozjet do příslušných míst,
prokázat, proč se o ně zajímáte a nahlédnout do matrik tam.
(Nelze zveřejnit matriky, které obsahují údaje dosud žijících osob.).

Další možností jsou weby programů, které se používají k sestavení rodokmenu.

talka

DigiArchiv v Třeboni

ivzez

Kapko, to je úžasná odpověď!
(–:

kapka

:))