Somi2009

Může se mnou žít má 15letá přítelkyně, když dostala zákaz kontaktování mé osoby podle § 925?

Dobrý den,chci se zeptat, jsem starsi muž a chce se mnou žít má 15letá přítelkyně. Je to možené a za jakych podmínek? Dekuji
Přítelkyně dostala soudní omezení paragraf 925 jde o zákaz kontaktování mě osoby. Měli jsme problém z pohlavního zneužití před věkem 15 let. Může po mem ukončení mě ústavní léčby nějak docílit zrušení omezení i třeba souhlasem rodicu?

Odpovědi
Edison

Ona může dát návrh k soudu prostřednictvím svých rodičů, neb jsou jejími zákonnými zástupci.

Bobek 2

Tak navrhovat nebo žádat může vcelku kdokoliv cokoliv… ale rozhodují o tom stejně nakonec konkrétní úředníci nebo soudci na základě svých subjektivních dojmů, představ a preferencí. Pokud o tom bude rozhodovat někdo, kdo pro takovéto typy vztahů nemá pochopení, tak to bude asi neprůstřelné, nemáte-li takové charizma, že by to dotyčného zviklalo.

Kryšpín

Může ale nemusí až skončíte léčbu může mít také již jiného přítele.

Edison

Bobku, navrhovat sice může kdokoli cokoli, ale jde o to, jestli vůbec nějaký nesmyslný návrh soud přijme.