Cox

Může mi zaměstnavatel dát vytýkací dopis za pozdě odevzdané ukončení nemocenské?

Dobrý den. Chci se zeptat,může mi zaměstnavatel dát vytýkací dopis za pozdě odevzdané ukončení nemocenské? Diky

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Drap

Může

Další odpovědi
ivzez

Ano, zaměstnavatel má právo Vám vytknout porušení Vašich
povinností, může Vás zároveň i upozornit na to, že opakované
porušení může vést k výpovědi.

Samozřejmě by šlo o výpověď bez odstupného a bez nároku na podporu.

Poznámka:
Mám pocit, že už jste tady opožděné odevzdání neschopenky řešila.

Mc Merkurion

… může cokoli, otázka je, zda na to má právo, a právo asi mít bude, jestliže se jedná o porušení některých povinností … toť jen můj názor, proto v diskuzi …