Dobrý angličtinář – předložky

Dobrý večer, našel by se tu prosím někdo, kdo by mně zkontroloval následující věty? Prosím
1.I am going __to______ the restroom
2.We have it _within______ reach.
3.Keep ______in__ mind that we will always help you.
4.It is available ___on___ request.
5.Meet me _______at___ the stop.
6.He died ____of_____ heart-attack.
7.Let´s go _________for__ a drink!
8.Look, there's a hot-air baloon up ______at__ the sky.
9.She'll be ecstatic if she gets accepted ____to____the UTB university!
10.The figure is wrong as you can see ______in__ this example.
11.It is written __in____ black and white
12.It is _up__ to____ you ! Your decision!!!!
13.That is ____for___nothing.
14. He played ____nic_ the guitar at the party yesterday.
15. We are going to watch a good film __on__ TV

Děkuji, hezký večer

Nejlepší odpověď
quentos

Vzhledem k celoživotnímu zasvěcení studiu angličtiny, studiu angl. jazyka a literatury a ke svým povoláním lektora angličtiny a překladatele se snad, doufám, za dobrého angličtináře považovat mohu ;{)> takže k věci:
Hodnotil bych to na výbornou, leč pár chybiček se tam najde.

8. zde patří „in“ (in the sky)
9. zde patří „at“ (chcete-li ověřit, přímo o této větě se baví zde http://forum.wor­dreference.com/show­thread.php?t=660351 )

u 13. záleží na tom, co chcete říct. Vaše verze by znamenala „je to zadarmo“ – další možnost řešení by byla nedoplnit nic (jako jste správně učinila u 14.); pak by věta znamenala „to nic není“.

Ostatní je v pořádku.