MartaDolink

Dobré konzervy pro kočku

Zdravím, jaké konzervy pro dospělé kočky kupujete? Zatím dávám jen granule, ale ráda bych kočičce přilepšila.

Odpovědi
GM

Mí kocouři mají nejraději Whiskas, ovšem ne v želé, ale ve šťávě.

cappuccino

Jeikoz tvoje kocicka jeste neni zmlsana, asi si pochutna na jakekoliv pastice nebo konzerve. Pokud ji ovsem hned nabidnes to nejdrazsi, zacne si vybirat. Znam dost majitelu kocicek, kteri takhle dopadli:)

LenkaHaj

Náš kocour miluje tyto od Marp www.marppetfo­od.cz/marp-chicken-konzerva-pro-kocky-s-kurecim