Kuře

Nevádí, když krmím moji kočku žijící venku psím žrádlem?

Doplňuji:
Mé kočce už bude 16 let a tímto jí krmím celý její život.

Nejlepší odpověď
Alesh

Strava kočky a psa je obecně velmi podobná, čili ničemu to vadit nemůže. Kočka (narozdíl od člověka) není blbá, nesežere nic, co by jí mohlo škodit.
Tedy pokud to bude žrát, klidně jí to můžeš dávat. Stejně se ty konzervy nebo co to máš bude lišit od těch psích jen jiným obalem. 😉
Doplňuji:
Tak na nechápu na co se ptáš? 🙂
Když se dožila 16 let (což je na kočku velmi velmi dobré) a celou dobu ji tím krmíš, tak jí to evidentně neškodí! 😉

Další odpovědi
Sůwa

Kdyby to byla cizí toulavá kočka, tak by to asi bylo jedno, ale jestli je tvoje, tak jí to rozhodně nedávej. Psi a kočky mají odlišné trávení, pes třeba spolyká i zkažené maso, kočka by se toho nedotkla. Bylo by to na celý článek, tak jen NEKRMIT PSÍM ŽRÁDLEM.

mosoj

Správné to není, když to ale baští.
Dobře bylo řečeno, ona by vysloveně špatné jídlo nevzala.

terry

Když to jí už 16 let, tak jí to asi nevadí 🙂.
Ale pak nevím, proč se ptáš.

danica

máme jich devět a nikdo nezvracel 🙂

danica

nevadí,kočkám chutná všechno,my je taky krmíme psim žrádlem a nevadí jim to

Sůwa

Vycházím z odborné literatury a odpověděla jsem podle toho a podle vlastních zkušeností. Ostatní rádci už se zeptali proč se vlastně tedy na to ptáš, tak já se zeptám taky : máš vůbec nějakou kočku? To je tady běžné, pokládat zbytečné otázky? Něco jsem už zaznamenala, tak jen tak dál. To skutečně zvyšuje kvalitu tohoto serveru, jistě mají administrátoři radost.