kotě07

Proč kočky nejí granule?

jaké máte zkušenosti s kočičími granulemi? Mám doma u baráku dvě kočky, (8 měsíců staré, nechci jim jen kupovat konzervy a kapsičky, kočičí granule co jsme prozatím kupovali, jim nějak nevoní, vždy si k nim jen čichnou a nic… To vydrží i 4 dny nežrat, na ty mi pak chodí pes a kočky zase na psí…(pokud si něco neuloví kolem baráku, to nevím, venku je nehlídám…)Na kočičí granule mi pak chodí pes, jemu chutnají a kočky zase chodí psovi do misky na ty jeho. Konzervu i kapsičku pak do sebe valí ostošest, které dobré, ne moc nákladné granule, používáte vy? Děkuji.

Odpovědi
beer

Kočky jsou až překvapivě mlsné a pokud se potulují kolem baráku, mají více příležitostí k výběru, tak to můžeš mít s volbou granulí dost složité.
Je ale zcela zbytečné v tomto případě vhodné granule vyhledávat – kdyby měly totiž hlad, zbaští jakékoliv..

Zdroj: zkušenost

ivzez

Kočky nejedí nic.
Jedí lidé.

Asi budete muset vyzkoušet jiné krmivo,
ne všem kočkám se zavděčíte stejnými granulemi.