Allis

Do kterých států a oblastí musím mít vízum a v kterých státech je v červenci a v srpnu nejtepleji?

Do kterých států a oblastí musím mít výzum a v kterých státech je v červenci a v srpnu nejtepleji.Diky.

Odpovědi
Rokio

Nejtepleji v červenci a srpnu je ve státech nacházející se na Sahaře.

Dále v Egyptě je velké vedro o těchto měsících. Nevím ale, jestli nejvyšší. Tady je důkaz: https://levno­cestovani.cz/kam-cervnu-k-mori/
zdroj: levnocestovani.cz

poznámka: Vím, že v článku se mluví o červnu. V červenci by tam tedy měla být ještě vyšší teplota a v srpnu obdobně jako v červnu.