sofie

Do kolika stupnů se dají umýt plastové okna?

můžu je umýt když je venku 0 stupnů,nezam­rznou,nebo nepopraskají?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nemusíte se obávat,nepopras­kají.Zamrznout by při této teplotě také neměla.Námraza by se mohla tvořit při nějakých –5 stupních.

Další odpovědi
vecernice

Zase se není na co vymluvit co?Nezamrznou­,nepopraskají,a­le šudlí se to.Umýt to jde i v mrazu,ale co ty zmrzlé ruce?