Prosím Vás poraďte jak mám odstranit zaschlé skvrny od spermii z černého trika z jemného materiál.Praní nepomáhá.

Jedná se o trika, která se mají prát na 3O stupnů. jakmile skvrny zaschnou , tak to nejde vůbec dolů. Nemáte s tím někdo zkušennost.? Moc díky.

Nejlepší odpověď
lerak14

kup si deku

Další odpovědi
oskar

kup si nové…

ten který je

Nechte to triko přes noc namočené v pracím prášku a ráno ho zkuste ještě vyprat v pračce.Partnerovi to ukažte jaké s tím máte starosti a at raději někam…no vy už si poradíte.:-)

bigbít

mně zabralo vymáchání takové látky v alkoholu, či citronová šťáva. Ale je možné, že to nebyl ten samý materiál, takže nevím, jak by to zafungovalo u Vás.

monkey

takový krásný problém ale materiálně problém.buďte bohémem a vzpomeňte si co se před skvrnou stalo jak to bylo krásné a najednou zkvrna nebude až zas takový problém,kdo podal triko k utření ten ať koupí nové:-)

mažoretka

Vy neznáte reklamy?
Vanish, skvrn a špíny se zbavíš.

P.S.: Já bych si to schovala – nikdy nevíš. (Viz Monica Lewinská)