independent

Jak opravit plastové okno?

Zůstala otevřená ventilačka a nejde to ani otevřít ani zavřít, výrobce neznámý.

Nejlepší odpověď
jáára

To se musí vyndat celý okno, rozebrat vrchní mechanizmus, je tam takový kolíček který brání přesouvání toho mechanizmu. Sundat okno zevnitř není problém, pak na to přijdeš…
E: nám tam šel zloděj, ale neprošel…(celý mechanizmus zohýbal)

Bude stačit seřídit okno…

Další odpovědi
Danina65

Já po sérii pokusů o opravu se už pokorně obracím na někoho, kdo tomu rozumí.Třeba jsem zjistila, že pokud máte namontovaný klasický typ žaluzii, které se ovládají pomocí plastového řetízku, tak zřejmě každá firma má jiný typ.Takže pokud mi u spodní části balkonových dveří praskl, už jsem daný typ nikde nesehnala, zaměnitelné nejsou.

marci1

Zkus počkat, až bude venku chladněji. Může to být horkem. 🙂