Kazatel

Do kdy jste věřili na Mikuláše?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nikdy jsem na něj nevěřil ani na Ježíška. Dárky nosili rodiče a kupovaly se vzájemně, každý věděl. Mikulášův falešný vous byl poznat vždycky (už dávno ve školce, kde jsem vidle prvního takového kašparka) stejně jako čertova jednoduchá maska a andělovy křídla a paruka. Tvl, děti většinou nejsou tak blbé, aby nepoznaly kostým a na tohle věří, jen když je o tom rodiče přesvědčují.
U nás se vždycky říkalo, že se chodí koledovat a že se chodí za Mikuláše (a spol). O jejich existenci nás ale naštěstí nikdo nepřesvědčoval.

Další odpovědi
paul1

Na Ježíška i Mikuláše jsem věřil, ale dokdy, to nevím, vzpomínám si jen matně, hlavně na čerta.

xiperio

cca do 7 let.

JežíšKristus

Jak do kdy????!!! Okamžitě zabanovat prosím !!!!121!2!12!1

Lgee

Do 1222121212

jirka F

Asi do 11 let. Na ježíška do 16 let.