Complex

Do jaké nejdále vzdálené země od ČR jste volali mobilem?

Odpovědi
aliendrone

Do Austrálie – volám tam poměrně často. To víš, příbuzenstvo! ;) :D :D

Drap

do Austrálie a USA

Kepler

Já jenom do Německa, zato pravidelně. Přes Skype pak několikrát do Francie.

Arne1

Až do Ameriky. A kupodivu jsem nemusel moc křičet.

jirka F

Krátce do portugalska,slo opravdu jenom o pár sekund (do 1 minuty)jinak ne.

hapiky

Já jsem volal do Superzemě ( https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Superzem%C4%9B) bohužel jsem se nedovolal

tatanka

Taktéž USA, severozápad.