dust8

Do čeho dát narozeninový dárek, když člověk nemá zrovna balicí papír?

balicí x balící

Nejlepší odpověď
annas

Kdysi jsem balila vánočníí dárky do novinového papíru, vybrala text, který se hodil k dětem či dospělým.

Je možné i zabalit do hezkého šátku, nebo z tvrdéhp papíru udělat třeba tubus., nebo využít polepky na krabičku atd.

Důležitá je originalita. Pokud nic vhodného nenajde, tak určitě potěší dárek i bez obalu.

Další odpovědi
Alesh

„balicí“, ne „balící“…

Tak záleží komu to dáváš. Pokud by nevadila recese, třeba u kamaráda, tak bych to zabalil klidně do hajzlpapíru. 🙂

Jinak z nouze lze použít jakýkoli papír, třeba i čistý nebo novinový, při předání stačí drobně okomentovat, proč je to tak balené a hotovo deset. 😉

Edison

Dárková taška.

Kepler

Já jsem kdysi dal kamarádovi dárek zabalený do červených trenýrek stažených třemi mašličkami. Byl nadšený!