Mika47

Dneska jsem videla na ruznych mistech tri pavouky. Myslite, ze budu mit stesti?

Nejlepší odpověď
Orange

No samozřejmě. Třeba uvidíš i čtvrtýho.

Další odpovědi
www

Záleží, jak moc tomu věříš.
Pokud hodně, určitě si nějaké to štěstíčko na potvrzení svého přesvědčení najdeš. Takto totiž fungují všechny podobné věci.
Příklad: potkal jsem kominíka, sáhnul si a poté mne srazilo auto. Závěr: měl jsem štěstí! Nezabilo mne 😁

badisko

ne myslim jen ze jsi videla 3 pavouky tot vse…

Lucijej

No hele já jsem včera myla okna v celým domě, tj. 12 oken a tam jsem narazila na takovou spoustu pakvouků, kteří tam zalezli na zimu a už nevylezli....... a žádný štěstí mi to nepřineslo…

marci1

Určitě a pokud netrpíte arachnofobií, tak dvakrát tak velké. Hodně štěstí.

mosoj

Kominíky teď zastupují pavouci ? No ničemu bych se nedivil!!!
Doufám že to nebyly zápřednice !!!

erresiel

Štěstí můžeš mít i bez toho ;) stačí si to umět zařídit a udělat si ten pocit…pavouci na tom nic necmění ..

pl4toon

Když jsem byl malej, viděl jsem jich jednou několik tisíc na jednom místě, byl to odpadní výměník. Pro pavouky bohužel smůla, táta to nahlásil starostovi a ten tam poslal pracovníky na dezinsekci. Žádné extra štěstí jsem pak nezaznamenal :)

jáára

Buď budeš mít štěstí nebo budou chytat mouchy. jedno z toho.