Rafaelo111

Co si myslíte o diáři Doller? Máte s ním někdo zkušenost? Neznáte nějaký jiný dobrý diář s měsíčním přehledem?

Co si myslíte o diáři Doller? Máte s ním někdo zkušenost? Myslím, že tento diář není ideální pro všechny, ale chápu, že někomu hodně pomáhá (spíše slečnám). Jsem kluk a beru tento diář spíše jako deníček pro slečny nebo „přiteplence“ s potřebou si něco malovat. Nemám potřebu si něco kreslit. Tak bych chtěl vědět, v čem je tento diář dobrý (jestli to není pouze tím kreslením). Za jedinou výhodu tohoto diáře považuji měsíční přehled.
Neznáte nějakou alternativu dobrého diáře s měsíčním přehledem?

Odpovědi
Matthew

Napadají mě diáře Moleskine :)

nyjono

Jde o to, co a jak plánuješ.
Obrázek je vidět na první podívání, text splývá s ostatním textem.
Oblíbené jsou diáře FranklinCovey.

dr.luha

Tak třeba tenhle je dobrý, ale občas otravuje s žádostí o příspěvek.
http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/osobni_pla­novani/organi­zery_a_pripomi­nace/dayorgani­zer/