frankie89

Diamant – bod tání

Jak vysoký má diamant bod tání?
Doplňuji:
brillant: děkuji 🙂
Funna: hledala jsem, ale prostě asi nejsem tak geniální. Omlouvám se tedy,že jsem se odvážila zeptat na tak primitivní věc jako je bod tání diamantu, když tebe to zjevně, tak moc irituje.

Nejlepší odpověď
badisko

nez se znova pustis do uzivatele funna ta zadej toto do goglu.cz .. Diamant – bod tání ..a hned te to odkaze na wiki…odpoved na tvou otazku je ..Teplota tání, 3642 °C

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Uh­lík

Další odpovědi
brillant

Teplota tání diamantu je 3650°C, což je nejvíce ze všech prvků.

Zdroj: http://krejci­o.wz.cz/06Uhlik­.htm

Funna

Kdybys tohle napsala do google, tak už to víš…to je fakt tak složité si to najít na netu???
Doplňuji:
se vůbec divím, že se ti podařilo najít tehle web, když tak moc neumíš hledat 🙂
a sorry…opravdu mne irituje, když se někdo ptá na „školní“ otázky, které jdou tak jednoduše najít…pak se divíme, že jde naše vzdělanost do kytek, když se dnešní populace ani neobtěžuje něco si zjistit sama a hledá ty nejrychlejší zkratky a odmítá u toho zapojit vlastní mozek…

Matthew

Skoro na vše se dá najít odpověď na internetu bo je to přímo studna vědomostí :D Něco se ale hledá snáz něco hůř. Podle mě by pak neměl server odpovedi.cz žádný smysl, kdyby jste na vše odpovídali, dá se to najít na netu. Možná na tuhle otázku uměl odpovědět google z prvního odkazu, ale když nechcete odpovídat nebo vás něco irituje, tak si toho prostě nevšímejte a neodpovídejte :) Mně třeba otázka přišla zajímavá :)