Klukbeznapad

Dětský pudr na akné? Co všechno dokáže? Redukovat i jizvičky?

Nejlepší odpověď
Drap

Dětský pudr je určen k pudrování prdélky. U někoho se to sice těžko pozná, která je to část, tak se klidně pudruj. Žádné zázraky však nečekej a zmizení jizviček už vůbec ne.

Další odpovědi
nyjono

Čím myslíš??
Proč by měl dětský pudr redukovat jizvičky???
Pudr v žádném případě jizvičky neredukuje.Ani ty nejmenší.

paul1

Na akné mi v mládí výborně fungovala voda po holení, tenkrát to byl Pitralon. Už se určitě nevyrábí. Voda po holení akné vysuší a tuším má v sobě i nějaké přísady, které drobná poranění léčí.

Postmaster

Ideální je dětské mýdlo rozpustit ve vodě a potom si tím natírat každou hodinu obličej

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.