Domi35003

Poradíte, jak se zbavit depresí?

Ahoj je mi 14 a už asi měsíc sem v depresích však to znáte pocit že nemá nic smysl že nikdy nebudete dobří jak ona…Za posledních pár měsíců jsem si udělala v život hrozný bordel a nevím jak to mám vrátit do správných kolejích :/ Myslím že je to tím že sem hlavně zlenivěla přestala sem dělat sport,ve škole sem se hrozně zhoršila a svoje koníčky sem odepsala a celé dny sedím u počítače a zavidím těm holkám na facebook přidávají fotky ze svých kroužků jak dělají spoustu aktivit a mají hrozně moc přátel a jsou oblíbené, jedním z důvodů je že sem se rozešla se svým klukem a jeho bývalá holka je hrozně krásná,má úspěchy ve sportu,skvělé známky,plno kamarádu a je vždy šťastná prostě dokonalost sama a já na ni neskutečně žárlím.Nedávno dělala příjmačky na školu kam chodím i se svým byvalým klukem a pokud se dostane tak to bude nejhorších 7 let mého života…Moc bych chtěla se zvednout z té mého líného zadku a začít něco dělat a pokaždý když vidím ji jak je na tom ona jak já tak mě to vždy odradí…

Původní neoázka
Deprese aneb život na houby…

Nejlepší odpověď
Alesh

Myslím, že toto patří spíš na http://www.zpo­vednice.cz/ .
Hele, to přejde, to je puberta a ta s člověkem cvičí…

Zdroj: http://www.zpo­vednice.cz/

Další odpovědi
Drap

Přestaň přemýšlet o blbostech a začni něco dělat, jinak se z toho nedostaneš

icurusL

Podobnou situací jsem si taky prošel a to když jsem si s holkou domluvil rande a asi po hodině společné chvíli mi řekla, že za chvíli budu muset jít, že chce volat s nějakým klukem na Skypu. V tu chvíli jsem tak moc potlačoval vztek, že ze mě lil pot proudem. Ani jsem nedokázal nic říct, takže jsem dělal jakože se nic nestalo. Když jsem dorazil domů byl jsem hodně naštvanej a nevím proč, dokonce mi ukápla i slza. Každej den se mi to vracelo a záviděl jsem tomu druhýmu klukovi.

Ono je to složitější, hrají v tom další 3 vedlejší postavy, ale tohle je nejdůležitější.

Teď už jsou od toho 4 měsíce a už mě ani nezajímá ta … svině. Vůbec ani nevím že existuje a žiju v pohodě dál.

A jak jsem to potlačoval ?

Muzika :) Od doby kdy mě „opustila“ se mi zvýšila chuť na svoji oblíbenou muziku. A jelikož poslouchám TRAP, kde je okamžitě poznat zda se jedná o smutnou nebo agresivní muziku, tak jsem si pro danou situaci mohl vybrat.

Každá melodie mi připomínala něco šťastného a jiná zase něco smutného.

Taky jsem seděl každý den za počítačem, ale už mě nějak nebavilo poslouchat muziku v sedě, tak jsem vyšel ven na kolo. Hned jsem se cítil plný energie a ani jsem nevnímal žádný myšlenky. Vnímal jsem pouze muziku a silný vítr, který se hnal proti mě. :)

A teď už ani bez kola, ani bez muziky nemůžu žít. :)

mosoj

Tak se zvední. Víš kde tě bota tlačí. Uvědom si, že to za tebe nikdo neudělá.