jirka F

Děláte si dnes nějaké ne přímo studené osvěžující nápoje?

Které nápoje to jsou?

Nejlepší odpověď
Filip84

Studené není v horku zdravé. Naopak, horkem se vypotí více stopových prvků a tekutin, je třeba je doplnit.

Jídla vhodná pro horké dny:

http://cooks.or­g.kp/en/index­.php/first/co­oking_culture/1/16/51

Pij vodu, ne ledovou a zelený čaj (klidně vlažný).

Další odpovědi
da ny

Ani ne.
Doma piji vodu s citronem (pokojové teploty). Osvěží mne hroznové víno, meloun. Piji čaj. Držím se v chládku.
Nejsem padlá na hlavu, abych pila v horku ledové nápoje a potila se pak jako vrata od chlíva ;D
V Tříkrálové kavárničce si dávám půllitrový džbánek okurkového nápoje (menší množství okurkového sirupu, plátky okurky, citronu, voda, trochu ledu). Pocucávám pomalu brčkem, do rozpuštění ledu. ;D

Drap

Zatím ne

WalterBishop

Piji ledový Rajec.

elkon

Nemusím dělat co je hotové. Stačí lednice a Prazdroj 12.

GM

Piju studenou vodu s mátou a citronem.

marci1

Ve džbánu mám vodu s mátou, okurkou, citrónem, zázvorem. Je to lahodné a osvěžující. K tomu několikrát denně vlažný zelený čaj a k večeru přiměřenou míru vinného střiku. 🙂

iceT

Leda studenou kávu a studenou vodu z lednice.

Justin1

Hrnek jsem plnil studenou vodou z kohoutku. Pil jsem ji s časovým odstupem, kdy už tak studená nebyla.

VaclavZeman

Ja piju kazdy den, at uz je ctyricet stupnu Celsia anebo minus dvacet, kavu. A je mi jedno, jestli horkou anebo studenou. Proste jakoukoliv kavu.