pyttx

Dělají se testy na drogy u doktora kvůli lékařskému posudku pro řidičský průkaz?

Zdravím, celkem mě to zajímá. Občas jsem si někde s kamosema zahulil a chci dělat autoškolu. Někde na netu píšou i o vyšetření moči a mě to celkem stresuje, páč určitě v posledních pár týdnech jsem měl HHC. Ano, vím, že se údajně nedá najít na testech, ale není to 100%. Díky za odpovědi.

Btw. našel jsem na netu tohle
" Při prohlídce se posuzuje například:

kardiologické (srdce) a neurologické vyšetření, tlak,
kontrola zraku (i rozeznávání barev) a sluchu,
testování moči (zjištění cukrovky, užívání návykových látek)."

Odpovědi
Schluker

Ne, zadne testy se nedelaji. Posudek byva ciste od stolu bez nejakeho testovani. Obzvlast peclivi lekari zkontroluju zrak.

Filip84

Ano, dělají – rozborem moči.

elkon

Řidičák si udělej až dostaneš rozum. Protože pokud by se ti povedlo projít, tak o něj pak stejně kvůli drogám přijdeš.

pyttx

Byla to chvilková zábava, kamarádi mě hecnuli, nejelo mi to a ani mě to nebere :)

da ny

Až bude kamarád skákat z okna nebo pod vlak, budete také, z hecu skákat
Mám tomu rozumět tak, že přibyde další možný vrah na sinici?
Přeji, ať vždy, vítězí Váš zdravý rozum!
😉

pyttx

Vrah? No tak :D nikdy jste nic nezkusila? Nehodlám v tom pokračovat, páč je to zaprvé ztráta peněz a zadruhé zbytečný. Díky.