Kelt

Dělá četba erotické literatury a sledování podobných filmů z lidí zkušenější partnery?

Pár lidí na toto téma občas zabrousí a položí z něj otázku. A tak se ptám, zda četba erotické literatury a sledování erotických a pornografických filmů, prohlížení časopisů s podobnou tematikou dělá z lidí lepší milence? Někoho to může inspirovat a pod. Jaký je váš názor? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Inspirovat to může, ale vychovat tě může jenom milenka 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Jako se vším – teorie JE HODNĚ důležitá, ale nad praxi není! ;) :D :D

Drap

Myslím že nedělá. Partnerství tvoří i jiné věci než sex.

da ny

Ne.
Může z nich dělat lidi s naivními, nereálnými představami o sexu (zejména porno filmy). Odborná literatura může leccos objasnit, vysvětlit (sexuolog, gynekolog, psycholog apod.)..
Pak viz. Drap, partnerství neníjen o sexu.

elkon

Ne.

Fm2.0

Ne. Pomoci by to mohlo snad jen tomu, kdo by o tom nic nevěděl. A tím myslím opravdu vůbec nic, kdo by nevěděl, co dělat a „co se kam dává.” :'D
Jinak krom zkreslených přestav o sexu a možné závislosti, porno člověku nic nedá. Určitě z něj neudělá lepšího milence v posteli. Protože to rozhodně není praxe, ale ani (dobrá) teorie, jsou to celkem nereálné ukázky.
Erotická literatura by mohla být lepší, protože tam se to může víc prožívat, může to být líp popsané i třeba z pohledu (a pocitů) opačného pohlaví atd. To může pomoct lépe poznat zážitek druhé osoby/pohlaví, jak to prožívá,.. Záleží ale, jaká je to povídka a jak moc je kvalitní (podle kvalit, zkušeností nebo představivosti autora a jeho pisatelském umění).

led

Teória a prax majú niekedy rozdielné cesty. A následné uvádzanie teórie do praxe môže skončiť zánikom civilizácie.

PS
Ozaj, prečo v Bohémii zanikli Kelti? Čítali erotickú literatúru?

Justin1

Tomu bych moc nevěřil, to jsou spíš pohádky pro dospělé.

aliendrone

Kepler>>> Ne zcela souhlasím, záleží jak která. ;) :)