Vanuk

Děkuji za reakci

Ahoj, chodím na gympl a ve třídě máme spolužáky, které zajímají párty, kde si dát brko – marihuanu, po nocích se toulaji po pražských barech. Jeden spolužák je hodně výstřední, sdílí po FB příspěvek o zdrogovani dívky na maturitním plese, která pak umřela, fotí ožralé spolužáky v baru a jednoho pak valejiciho se na obrubníku ulice. Přitahují ho témata drogy, smrt, násilí…v hodině občas šnupe trávu. Chodí si ke mně opisovat při testu, mně to nevadí, ale můžu říct, že mám z něho respekt (takové to že nevíte co ho může napadnout…). Od mámy má BMV, prostě takový floutek. Další dva chodí na Magnetic párty, pořád kluby atd. Minule i sháněli hašiš. Spolužačka to stejné, stýká se s nějakými pankáči a vrací se domů nočním metrem…Další spolužačka pořád kouří, chodí s Vietnamcem od čtrnácti, kdy s ním snad i něco tenkrát měla. Taky se mě pořád ptá zda s někým chodím atd. Na těch školních vyletech jsem často sama, oni po večerech chodí za chatu kouřit marihuanu a schovávají si 30 vodek do batohu a pak chlastaji…občas do mě ryjou ať se nestydím a dělám to s nimi. I na tělocviku končím často sama po zvolení do týmu to stejné když se má říkat kdo s kým bude na pokoji na školním zájezdu na chatě atd.
Jde o to, že o patro výš chodí jeden kluk, který se mi líbí, dle kamarádky je prý slušný, je to světlá výjimka a nikdy by si nedělal srandu…Dle mého je tak trochu člen té party mých divokych / nesolidnich spolužáků?
Z FB toho spolužáka jak občas šnupe trávu, publikuje příspěvky na drogy, smrt, násilí, že ze školního výlet do Alp sedí ten kluk co se mi o rok výše líbí s mými a pak ještě s dalšími spolužáky z vedlejší třídy v baru. Ten kluk co se mi o rok výše líbí jim take psal název klubu a dával like k fotce kde jsou namol ožrali. Pak byl zájezd k moři a z toho si ten spolužák co publikuje ty bizary (smrt, násilí, drogy) dal fotku na FB jak vedle toho kluka co se mi o rok výše líbí sedí na houpačce.
Co jsem jednou šla se spolužáky ven, abych si vyzkoušela jaké to je mimo školu, tak jsme šli k paneláku odkud vyšel Vietnamec a dal jim pytlík sypane marihuany, kterou pak kouřili v poli. Do toho pili kartony vína. Přibrali tam další svoje kamarady z gymplu, kdyz jsem je videla, tak to zase nebylo nic solidniho – jeden vzal brko a začal hulit…fakt jsem si uvědomila to heslo vrána k vráně sedá…byli naprosto stejní jako moji spolužáci ze třídy…
Mamka mi pak říkala, ať se takovými lidmi neobklopuju, že mi to nic nedá, což má na jednu stranu pravdu…Upřímně se zděsila, když jsem jí ukázala FB toho spolužáka a viděla ty příspěvky o smrti, drogách, pak si tam píše, že je odněkud z Jeruzaléma, vydává se tam za náboženského myslitele atd. Řekla mi že je to vandal. Právě mi ale nejde na mozek, že tomu klukovi co se mi o patro výše líbí a nikdy by si prý srandu nedělal se asi ti mojí spolužáci ze třídy líbí? Nebo nevím, že u tohohle bizarního spolužáka je na dvou fotkách a dává jim i like k fotce kde jsou ožrali v tom klubu…
Nevím jestli ho mám kontaktovat o prázdninách až vyjde školu, mně sice bude chybět poslední ročník, on na škole ale nebude…Třeba že bych mu napsala zda si nechce jít se mnou zahrát stolní tenis? Nevím zda by jim to ale hned nevykecal, nepreposlal třeba zprávu a neměli by pak ze mě srandu?
Nedávno nám i umřela spolužačka. Ten výstřední spolužák se toho hrozně chytl a psal i na ambasádu zda mu něco řeknou o té její smrti…zemřela násilným činem bohužel..Spolužáci i řešili zda se posmrtně může ukázat…no strašný hnus…Tohle kluka co chodí o patro výš jsem tam taky potkala. Jak je s nimi v kontaktu, tak tam samozřejmě také přišel. Psali mu at přijde na její pohřeb. Hned ale šel k té mojí spolužačce jak chodí s Vietnamcem a pak někam zmizel. Neměla jsem čas se s ním ani nějak bavit…Já jsem pak šla domů sama.
Myslíte, že kdybych s tím co se mi líbí o patro výš začala chodit, že by se do toho tihle šmejdi pletli? Sělali by mi nějaké problémy nebo tak? Určitě by to asi nějakým způsobem možná řešili…nevím.

Nedávno jsem sem zde psala tento článek, Radili jsme mu abych si našla kluka úplně v jiném prostředí. Tak si představte že mi zvonilo číslo v půl druhý ráno a někdo mi tam šeptal: Sedm dní, sedm dní, za sedm dní zemřeš, pak přijde na řadu tvoje máma, až se ošuk** do zadk*.....no šílené, dle hlasu mi to sedělo na jednoho toho spolužáka ode mne ze třídy.
Ještě že jsem toho kluka nekontaktovala, bůhví jak by to dopadlo, když jsou takhle suroví.

Nejlepší odpověď
Drap

Minule ti dobře poradili. Hledej si partnera v naprosto jiném prostředí.

Další odpovědi
df

Tvoje problémy na cizí hlavu. Vyřeš si své osobní problémy sama. Marihuana je jako oheň.

Disraeli

Není zač! 😅

Filip84

Hele, jdi s tím do prdele! 🙄

Nejprve chodíš na gympl a to, co tu popisuješ, tak už jsi tu jednou popisovala, ale nebylo to až tak creepy. Pak pracuješ v universitní knihovně, tam si k Tobě přijde lofas vyměnit drobný a Ty to hned řešíš, se v tom hnípeš, nimráš a přemýšlíš nad smyslem nesmrtelnosti bobra. 🙄 Pak, zase, jdeš na nějaký pochybný seznamovací večírek, kde si nabrnkneš zjevného nemrcoucha.

Jsou dvě možnosti: buďto Ti jebe, nebo si z nás děláš prdel – jasnovidec nejsem. Kdo má ty Tvé výlevy pořád číst!? 🙄 Jestli jsi tak komplikovaná, pořiď si psa, ten miluje i úplného debila. 🤦‍♀️

Já jsem na tento svět nepřijel na kašpárkovi a fakt nemám na čele napsáno kočička Kitty, takže jsem přesvědčen, že si z nás – prostě a jednoduše – děláš prdel. Tak fajn: tak si naser! 😈

Jo a nemáš za co! 🙄🤪🤧

Syd

Fakt to nešlo kratší? Já sama píšu slohy, ale tohle bylo fakt zbytečný. Jak píše Drap, minule ti poradili dobře, že se se do tý party nemontuj.

Do mobilu si nainstaluj Cube ACR na nahrávání hovorů a příchozí hovory si dej na mikrofon, jinak nemusí bejt druhá strana dobře slyšet. Kdyby se opakoval takovejhle telefonát, tak s tou nahrávkou šupajdi rovnou na policajty, ta parta je skutečně „nestandardní“ a sama jsi dobře odhadla, že „nevíš, co od nich můžeš čekat“.

Školním výletům, zvlášť těm s přespáváním, jsem se vždycky dobrovolně úspěšně vyhýbala, ale v tomhle případě bych možná zvážila radši je zaříznout úplně, vzhledem k bezpečnostnímu riziku, stejně tak aktivity typu poflakování po městě nebo „zábavách“ bez dozoru důvěryhodných dospělých osob.

Hlada

Má škola zřízené parkoviště luxusních aut žáků 4. ročníku?
Jestli ano, požádej rodiče o změnu školy.
Jestli ne, tak nezajímej se o lidi, kteří ti nevyhovují. Většina takových zcela evidentně není, takže je to tvůj problém, že se s takovými stýkáš.