jivaj

Děkuji za odpovědi, ale vše jsem zkusil a stále v jiných přehrávačích jde jen zvuk. Na mém počítači to jde.

Kde dělám chybu.

Nejlepší odpověď
fablen

tak to bude problém v přehrávači – máte nějaký starší typ, který nepřehrává nové formáty. Máme doma také z tohoto důvodu přehrávače dva: na „starém“ JVC dvd-rekordéru filmy nepřehrajeme, pouze na novém obyčejném přehrávači.

Další odpovědi
Hlada

Nejdřív musíte zjistit, jestli film máte ve formátu, který přehrávač podporuje. Všechny stolní přehrávače podporují DVD video, novější DivX a Xvid, jen některé nejnovější mkv. Nejjednodušší je film překonvertovat na PC do DVD video.