juie

Dejte mi prosím tip…

prosím nemám ještě žádné vánoční dárky pro rodinu ani kamarády.:(
Co třeba bratrovi ve věku 8 mi let , ktery si preje mob . telefon a lego hru za 4 tisíce… :(
Taťkovi , který mi řiká , že mu to je jedno , že zdraví je nejdůležitější… :(
A mamince , která chce mikrovlnku… :(
A učitelům něco malého levného co by je mohlo potěšit…
A kamarádům no to i nějak vymyslim …

Nejlepší odpověď
led

Platiť možno len do výšky svojich platobných možností. Usudzujem, že nemáš vlastné príjmy.
Bratovi: Lego je aj v lacnejších verziách, ale tak veľkému chlapcovi by som ponúkla skôr stavebnicu typu „Merkúr“
http://www.go­ogle.cz/search?tbm=is­ch&hl=cs&source=hp&biw=&­bih=&q=staveb­nice+merkur&btnG=Hle­dat+obr%C3%A1zky&­gbv=1
Taťkovi: poteší napríklad pánska kozmetika
Mamince" mikrovlnka je zaujímavá, ale lepšie keď si ju vyberie sama. Takže dámsku kozmetiku.
Učiteľom: najlepšie poďakovanie sú dobré známky a vedomosti