jirka F

Dáváte si na plese nebo na zábavě uvítací drinky?

Já ani ne.Je to většinou něco tvrdšího.

Nejlepší odpověď
Filip84

Já na plesy, ani na zábavy, nechodím, není to styl zábavy, nebo spíše „zábavy“, kterou bych považoval za zábavnou. Z toho s úžasnou jasností vyplývá, že si tam nedávám nic, eo ipso, ani uvítací drinky.

U Tebe se obávám, že ta otázka postrádá immanentní sensus: Ty máš, s ohledem na svůj zdravotní stav, alkohol v přísné kontraindikaci!

Další odpovědi
elkon

Na plesy už nechodím, ale spíše mě zajímaly lístky do tomboly. Pokud to byl třeba myslivecký, staročeský, nebo keramický ples, byly ceny dost zajímavé. Uvítací pití nebývalo zvykem, ale asi bych si nedal, nemám rád tvrdý alkohol.

Disraeli

Většinou na takové „srandy“ nechodím.
Nepiju moc a když, tak spíše soukromě, rodinně, případně někdy, při přípitku.
Jinak „neověřené, hromadné“ a volně otevřené pití, moc nepiju.

jirka F

Však jo Filip84 jen mně zajímalo jak to mají ostatní?Piju jen nealkoholické nápoje.