Avatar uživatele
Lollinka

Dárek pro mamku

Zdravím, nemáte tip na dárek pro mamku k narozeninám. Mám pocit, že má všechno a kupovat nějaké hmotné dárky je zbytečné.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Lgee před 610 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dvorní šašek

Nekupuj, něco pěkného vyrob. Domácky vyrobený dárek dá často za 10 kupovaných dárků. Zapoj fantazii, zjisti, co mamka má ráda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Třeba tři rudé růže, s malým přizdobením. V květinářství budou vědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak jí zařiď chlapa v dortu. Když jenom vyskočí, vykoná co musí a zase zmizí, zůstane jen nehmotný dárek 😜

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maty Wei

Něco vyrob🍑💨

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hasankova

Co koupit nějaký romantický pobyt pro dva? Našim to kupuju pravidelně a mají vždycky radost. Hlavně oni si víkendový pobyt sami nikdy nekoupí, nemají peníze nazbyt. Mrkněte tady wellness-pobyt-pro-dva.cz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Samsara

Dobrý večer, wellness pobyt je určitě super dárek, taky bych do toho šla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HanakovaLuiz

Holky, super výběr najdete tady https://www.darek-zazitek.cz/za­zitky/darky-pro-zenu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jana5678

Pokud má všechno, co se týká materiálních věcí, tak jí darujte zážitek. Na internetu najdete spoustu firem, co nabízejí zážitky, a dokonce na ně můžete použít slevový kupón, který najdete na různých stránkách na internetu. Já, pokud sháním nějakou slevu, najdu jí vždy na internetových stránkách https://slevo­vykupon.net/, kde jich je spousta a prakticky na vše.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Samsara

Taky jsem si od nich na darek-zazitek.cz nakonec koupila pobyt. Hrozně se s přítelem těšíme, je fajn, že mají pobyty za super ceny.

Avatar uživatele
zjentek

Elkon a prosím tebe kde prodávaj nehmotný růže? 🤷‍♂️

Avatar uživatele
Dochy

Ta se „nehmotnou“ stane po té co zvadne a vyhodí se.

Nový příspěvek