Lollinka

Dárek pro mamku

Zdravím, nemáte tip na dárek pro mamku k narozeninám. Mám pocit, že má všechno a kupovat nějaké hmotné dárky je zbytečné.

Odpovědi
Dvorní šašek

Nekupuj, něco pěkného vyrob. Domácky vyrobený dárek dá často za 10 kupovaných dárků. Zapoj fantazii, zjisti, co mamka má ráda.

elkon

Třeba tři rudé růže, s malým přizdobením. V květinářství budou vědět.

zjentek

Tak jí zařiď chlapa v dortu. Když jenom vyskočí, vykoná co musí a zase zmizí, zůstane jen nehmotný dárek 😜

Maty Wei

Něco vyrob🍑💨

Hasankova

Co koupit nějaký romantický pobyt pro dva? Našim to kupuju pravidelně a mají vždycky radost. Hlavně oni si víkendový pobyt sami nikdy nekoupí, nemají peníze nazbyt. Mrkněte tady wellness-pobyt-pro-dva.cz.

Samsara

Dobrý večer, wellness pobyt je určitě super dárek, taky bych do toho šla.

HanakovaLuiz

Holky, super výběr najdete tady https://www.darek-zazitek.cz/za­zitky/darky-pro-zenu

Jana5678

Pokud má všechno, co se týká materiálních věcí, tak jí darujte zážitek. Na internetu najdete spoustu firem, co nabízejí zážitky, a dokonce na ně můžete použít slevový kupón, který najdete na různých stránkách na internetu. Já, pokud sháním nějakou slevu, najdu jí vždy na internetových stránkách https://slevo­vykupon.net/, kde jich je spousta a prakticky na vše.

Samsara

Taky jsem si od nich na darek-zazitek.cz nakonec koupila pobyt. Hrozně se s přítelem těšíme, je fajn, že mají pobyty za super ceny.

zjentek

Elkon a prosím tebe kde prodávaj nehmotný růže? 🤷‍♂️

Dochy

Ta se „nehmotnou“ stane po té co zvadne a vyhodí se.