Packal

Je dobré dát rodině vlastnoručně vyrobený dárek k Vánocům?

Chci dát svým rodičům, prarodičům, bratrovi…vlas­tnoručně vyrobený dárek k Vánocům, ale:
1)Nevím, zda na to nejsem již moc stará(je mi 11)…Co myslíte?
2)Potřebuji inspiraci, proto neznáte nějaký dobrý blog s něčím takovým?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to náhodou moc milé,že myslíš na dárečky,které chceš sama vyrobit.Podívej se na vychytávky na streamu,třeba se tam inspiruješ.

Další odpovědi
quentos

Proč ne? Já je takhle vyráběl ještě v osmnácti, a když jsem se nenápadně ptal, jestli to není nevhodné, dostalo se mi odpovědi, že je to naopak stokrát lepší.
Takováto otázka by příště mohla být smazána. Přečtěte si ten kodex, nebolí to…

gecco

„Stará“ nejsi..
😉
Blog neznám…
___
Ale – namísto inspirování se nějakým/i cizím/i člo­věkem/lidmi se inspiruj zálibami bratra, rodičů, prarodičů…
Vyrob něco, co je zaujme, pobaví…
;.)
Např. – pokud bratr ´chlastá´, vyrob mu bílou myšku…

McArthur

Už mi není dvacet let, už mi není ani dvacet pět…
… dokonce ani třicet let a stále vyrábíme dárky. Pravda, něco kupujeme, ale je to halb zum halb. Vlastnoručně vyrobené dárky jsou většinou trvalejšího charakteru a dělané na míru obdarovanému, takže to lépe sedne. A rád takové dárky také dostávám, protože většinou mám jistotu v dobré kvalitě, tj. ze svetru nebudu mít vyrážku nebo ekzém a z ozdoby nelétají ftaláty apod. chemické „radosti“.