Michal Kole

Dámy, jak se chodí v těch objemných plesových šatech na záchod? Podle mě asi blbě, neznečistíte si ty šaty prkénko WC ?

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodně se v plesových šatech lépe používá toaleta než-li plave.

Další odpovědi
anonym

Tak šaty nebo prkénko?!

Drap

Pujč si šaty v půjčovně a zkus to sám. Bude ti jasno. Osobní zkušenost je nade vše

venkovan

To máš jednoduché – sundají šaty, obléknou šaty.
Ale vážně – nepamatuji se, že by dneska se nosily nějaké objemné šaty. Naopak. Takže bych to neřešil – holky to mají vykoumané.

bolak

Vyrážíš na nákupy?

Tak dobré pořízení přeji.

gnosis

jak rika tady syd: vytahnout si je co nejvys, ta moje si to vzdycky prehazuje pres hlavu. no musi to byt v tech kabinkach obcas dobra komedie

Syd

Přesně o tom samým jsem přemejšlela, když jsem je měla na sobě a chtělo se mi. Když jsem ale viděla už několik holek odcházet ze záchoda a vítězoslavným výrazem, nechala jsem se od nich přesvědčit, že to pude, a nakonec jsem ani nepotřebovala tu asistenci, co jsem si s sebou vzala. Prostě to všechno oběma rukama zespoda vezmeš a vyhrneš až jak nejvýš to jde. Jo, šaty se stejně záchoda dotknou, ale převážně ve spodní části kde se stejně tahaj po zemi a navíc nebyly moje a to samý s nima nepochybně dělalo už několik holek. V půjčovně si je stejně vyčistěj, kdyby na nich nakonec něco bylo. Pochopitelně na pos*anej nebo mokrej záchod bych si s nima nesedala, ale na takovej bych si nesedala ani normálně a navíc holky si vždycky než si sednou obložej prkýnko hajzlpapírem, takže se ty šaty dotknou spíš toho víka než samotnýho prkýnka.