Lgee

Dala by se takto koupit ropa?

Kdyby někdo jel letadlem do Saúdské Arábie a koupil si tam letadlo plné ropy protože tam litr benzinu stojí dvě koruny, šlo by to nebo ne?

Odpovědi
Drap

Proč ne? Ke všem nákladům které by vznikly musíš připočíst daně a celní poplatky

Dochy

Šlo by to, ale ta doprava surové ropy letadlem by Tě vyšla… no odhadem stejně jako bude cena kvalitního benzínu u nás. A někdo po Tobě navíc bude chtít clo, spotřební daň apod…

Orientační podklady:
http://www.czecha­irliners.net/in­dex.php/archiv-clanku-1/odborne/302-spotreba-dopravnich-letadel.html