onlyloves007

Dal mi svou bundu. Má mě rád, nebo je pouze gentleman?

Při odchodu z party jsem stála venku s jedním klukem a s pár dalšími lidmi. Přestože mi zima nebyla a ani jsem to nedala nijak najevo (opravdu bylo celkem teplo), dostala jsem od něj bundu. Později když jsem ji chtěla vrátit, řekl mi, že mu to můžu vrátit treba za tyden. Má mě rád, nebo byl pouze gentleman? Nemůžu se vyhnout myšlence, že chtěl, abychom se ještě viděli a za tim účelem mi dal bundu, ale nevím. Nechci být naivní.

Nejlepší odpověď
Alesh

Jako takhle ti to řeknu, kdybys mu byla odporná, tak by ti ji určitě nedal. Navíc řekl, že si ji můžeš nechat třeba týden, to mi jen posiluje domněnku, že by jako možná mohl být takříkajíc zájemce. 😉 Ale děvče, to bys měla snad být schopná trošku sama poznat, z pohledů z gest, chování atd., ne? Sakra, trošku čtu tu řeč těla, ne? Udělej drobné gesto vůči němu a uvidíš, zda se chytne rybka na háček. 😉

Další odpovědi
led

Bolo mu teplo a vešiak nebol nablízku 🙂
To mohol byť jeden z variantov, ďalším mohlo byť, že nevedel ako si dohovoriť ďalšie stretnutie pred ostatnými, tak to riešil bundou. Naozaj nápaditý spôsob, ako si dohovoriť ďalšie stretnutie.

ivzez

Byl jenom gentleman.

PS:
Tu bundu Vám nedal, pouze půjčil.

nyjono

Kdo to má vědět???
Na fundovanou odpověď jsi podala příliš málo informací.